www.polishweekly.com

Strona internetowa www.polishweekly.com

Strona internetowa www.polishweekly.com

Po kilku tygodniach przygotowań, mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową witrynę internetową Tygodnika Polskiego. Znajdują się na niej wybrane artykuły, które ukazywały się drukiem w poprzednich numerach, a także zapowiedzi nadchodzących wydań Tygodnika Polskiego. Dostępna jest również galeria zdjęć, a także zupełna nowość na polonijnym rynku wydawniczym – możliwość kupna pełnego wydania gazety w wersji elektronicznej.

Pod każdym artykułem opisującym najnowsze wydanie Tygodnika Polskiego znajduje się mała ikonka z napisem: „Kup Tygodnik Polski w wersji elektronicznej”. Po kliknięciu na nią, zostaniecie Państwo przeniesieni na stronę bezpiecznych płatności internetowych systemu PayPal. Po pomyślnym zakończeniu transakcji na Państwa e-mail zostanie wysłany link, który umożliwi pobranie pliku. Plik zawierający pełne wydanie Tygodnika Polskiego zapisany jest w formacie PDF. Najlepiej jest go otworzyć w darmowym programie Adobe Reader (do ściągnięcia tutaj). Każdy numer TP w wersji cyfrowej będzie zaopatrzony m.in. w “znak wodny” z danymi kupującego w celu zapobieżenia bezpłatnego kolportowania Tygodnika na Internecie. Dla wszystkich chcących przetestować jak działa nasz system, jakiej jakości jest plik z wersją elektorniczną Tygodnika, zapraszamy do ściągnięcia darmowego numeru 32/33-2009.

Tygodnik Polski w wersji elektronicznej kosztuje tylko $1. Nowy numer jest dostępny do kupienia na stronie internetowej w tym samym dniu, w którym jego drukowana wersja trafia do punktów sprzedaży na terenie metropolii Detroit.

Zapraszamy również do dodania Tygodnika Polskiego do swojego konta Twitter. Co tydzień jedna osoba otrzyma najnowszy numer za darmo.

Mamy nadzieję, że nowa strona przypadnie Państwu do gustu. Zapraszamy do częstych odwiedzin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.